VŠE DŮLEŽITÉ PRO KOUPI ODPADKOVÉHO KOŠE

Odpadkové koše

POPELNÍKY

Bezpečné řešení pro nedopalky cigaret. V dnešní době zákazu kouření v restauracích ocení naši zákazníci velké množství venkovních popelníků., které máme v nabídce. Lze použít popelníky, které jsou spojeny s odpadkovým košem nebo pouze samostatné popelníky. Na výběr je dále ze stojacích nebo závěsných popelníků.

MATERIÁL A PROVEDENÍ

Popelníky jsou většinou vyrobeny z nerezu. Prodávají se buď jako jeden kus v celku anebo lze koupit popelník a k tomu podstavec, který zaručí pevnou stabilitu.

VYUŽITÍ

Popelníky lze využít jak v interiéru, tak v exteriéru. Záleží pouze na Vás, kde chcete popelník využívat. Pro venkovní použití jsou praktické nástěnné popelníky s odpadkovým košem nebo pouze popelníky. Naopak pro využití v interiéru jsou praktičtější stojací popelníky.

CENOVÁ DOSTUPNOST

V našem eshopu se popelníky pohybují v cenové relaci od cca 500,- Kč bez DPH až do cca 8000,- Kč bez DPH. Záleží na výběru materiálu a kvality provedení. Běžné popelníky se dají pořídit v průměrné ceně okolo 1000,- Kč bez DPH. Pokud máte zájem o nestandardní designový popelník, je potřeba počítat s mnohem vyšší cenou.